Sari la conținut

vilikan

A întrebat pe 20.09.2011, la 13:26

salut! poata sa-mi zica cineva concret daca a sunat sa vada cind apar rezultatele astea si ce rs au primit? multumesc mult.

Răspunsuri (20)

estefano #1
suna wa si zine si noua, ce mai astepti .
A răspuns pe 20.09.2011, ora 15:30
Loredana #2
Eu am sunat si mi-au zis ca lunea viitoare...
A răspuns pe 20.09.2011, ora 15:36
vilikan #3
bai estefano dute-n p...a mea cu ironiile tale ;)
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:04
vilikan #4
lori, ms
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:10
doktor #5
vilikan : Nu dai dovada de prea multa inteligenta
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:34
vilikan #6
doktor, tu daca ai spus asta crezi ca dai dovada de mai multa inteligenta????? daca am zis ceea ce am zis mai sus inseamna ca am avut si motive ;). eu am pus o intrebare cu bun simt iar daca as fi putut eu suna nu o mai adaugam(asta referitor la rs individului....de mai sus). iar faptul ca eu la 17 ani abia impliniti sunt la facultate , spune totul despre inteligenta mea!
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:09
janna #7
sincer iti invidiez virsta...vilikian.....da despre ambasada si eu azi am sunat ..dar nu mi-au raspuns desi am facut-o destul de insistent...
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:30
E-A #8
vilikan- sincer, nafig universitate ? :D Fiecare varsta are specificul sau, cand sa muncesti, cand sa inveti, cand sa te distrezi :) Da cei de la consulat cu totu enerveaza, suni pana lesini si nimeni nu binevoieste sa raspunda.
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:41
vilikan #9
ms janna, E-A daca am avut pina acum 2 ani avans fata de ceilalti, era pakat sa nu merg asa si mai departe tot asa :)
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:51
doktor #10
Eu nici intr-un mod nu mi-am dorit sa-ti demonstrez ceva,
dar puteai gasi si alte expresii electice pentru a-ti exprima
nemultumirea.
Iar virsta nu-i un motiv de a aluneca de la raspundere.
Stimeaza-ti interlocutorii, si vei fi stimat.
A răspuns pe 20.09.2011, ora 18:02
E-A #11
Ei, fie cum spui tu :) Succes !!!
A răspuns pe 20.09.2011, ora 18:02
vilikan #12
A răspuns pe 20.09.2011, ora 18:19
vilikan #13
ms E-A, bafta si tie ;) doktore, nu am nimik cu tine asa deci mai bine ar fi sa nu-ti mai zic nimik :) ca dupa aia se ajunge la diskutii interminabile care nu si-au rostul. succes si tie
A răspuns pe 20.09.2011, ora 18:22
estefano #14
velikan si cum crezi tu la virsta ta frageda ai sa termini primu an la facultate? :D:D:D:D:D:D
A răspuns pe 20.09.2011, ora 18:27
vilikan #15
eu zic ca ii termini pe toti 4 ;) n-oi fi eu geniu dar de descurcat ma descurc, kiar bine. cu ironia asta a ta nu vei avea nimik de cistigat NICIODATA :) cum i-am zis lui "doktor" ca nu am nimik ku el asa iti zic si tie. tu daca imi raspundea-i frumos sau nu rs delok eu nu iti ziceam nimik de rau,NICIODATA! bafta
A răspuns pe 20.09.2011, ora 18:33
doktor #16
Succes si tie vilikan
A răspuns pe 20.09.2011, ora 19:18
estefano #17
vilikian eu am castigat de mult ,si terminat deja multumesc domnului, tu sa ai gurita mai mica si vei avea de castigat in viitor ;) (ciocu mic ) sa aveti succese,si spor pu invatat
A răspuns pe 20.09.2011, ora 19:26
anita21 #18
Si eu la 17 ani eram anul I la faculta :P
A răspuns pe 20.09.2011, ora 19:28
ariana #19
nu are importanta ce virsta ai, importanta e sa fii om, dar nu.........., cum este si altii.
A răspuns pe 20.09.2011, ora 20:22
janna #20
anita, deci tu ai terminat deja o facultate..sa inteleg..
A răspuns pe 20.09.2011, ora 21:06