dn_24
A întrebat pe 20.09.2011, la 14:10
a luat cineva viza?
stie cineva cand o sa fie ele gata?? am depus actele pe 8.o9 ;(
dar anul trecut cat s-a asteptat viza?
stie cineva cand o sa fie ele gata?? am depus actele pe 8.o9 ;(
dar anul trecut cat s-a asteptat viza?
Răspunsuri (2)
galika92
#1
anul trecut am stat dupa vize vreo 3 saptamani.....nustiu kum va fi si anul asta....
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:06
buduviolina
#2
Eu la fel pe 8 am depus...si inca nimic..:((sa speram ca va veni in curind
A răspuns pe 21.09.2011, ora 07:19