Sari la conținut

anavery

A întrebat pe 20.09.2011, la 17:56

cine pleaca in Pitesti pe 25 septembrie?

Răspunsuri (11)

tanya92 #1
anavery, eu vreau sa merg in Pitesti, dar mi se pare ca pe 27 e tirziu, fiind ca atunci are loc repartizarea caminelor...
A răspuns pe 20.09.2011, ora 20:27
tanya92 #2
pe 25 sunt de acord vreau sa merg!
A răspuns pe 20.09.2011, ora 20:30
anavery #3
dar cu ce autobus pleca? ma gindeam cu autobusul ch-buc ,apoi cu trenu ...altcev nustiu
A răspuns pe 20.09.2011, ora 20:44
layla #4
eu tot sunt la pitesti, anul 1, multe nu prea cunosc... daca va porniti pe 25 aveti la cine sta? ca repartizarea caminelor e pe 27
A răspuns pe 21.09.2011, ora 07:02
anavery #5
dar mi sa anuntat ca cazarea in camine se incepe pe 26
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:34
layla #6
totusi voi v-ati hotarit cu ce plecati? si cind?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 17:14
rishu93 #7
aveti viza la mina?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 21:29
anavery #8
Inca nam hotarit nimik ,fiindca nam primit viza .Daca se vor elibera viza inainte de 25 posibil sa plecam pe 25 sept,iar daca nu ,vom pleca in momentul cind vom avea viza
A răspuns pe 22.09.2011, ora 05:55
layla #9
dar pe 25 cu ce vreti sa plecati? este vreo ruta directa? eu tot ma gindesc cu ce sa ma duc si cind, as vrea mai devreme daca primesc viza... oricum daca aveti ceva sigur cu transportul spunetimi si mie...
A răspuns pe 22.09.2011, ora 08:21
anavery #10
nu avem nimik direct...ma gindeam sa plecam cu ruta ch-buc ..apoi cu trenu pina la pitetsi...dar vad ca cu viza nu avem nici un rezultat ....asta ne cam pune pe ginduri,de ce asa greu !!!!
A răspuns pe 22.09.2011, ora 08:51
layla #11
eu tot nu am nimic sigur cu ce pleca si sa ma pornec singura ma cam tem, hai eu va las skypeul meu si imi scriti acolo, poate plecam impreuna. skype : frosykk
A răspuns pe 22.09.2011, ora 10:02