Sari la conținut

valiusha

A întrebat pe 21.09.2011, la 09:41

salutare!!!!imi spune si mie cineva cind apar rezultatele turului 2?????si nu inteleg ce asa greu.............ce tot fac acolo ca parca nu e primul sa fie multi..............

Răspunsuri (21)

lola #1
Rezultatele turului 2 vor aparea abia saptamana viitoare, asa am fost informata dupa ce am sunat la minister...succes la totzi!
A răspuns pe 21.09.2011, ora 09:56
valiusha #2
de ce asa tirziu????nu inteleg lumea astepta tare de mult
A răspuns pe 21.09.2011, ora 10:07
Stella_margera #3
Până mâine vor apărea rezultatele pentru basarabenii care au aplicat la studii în România în baza suplimentării cifrei de școlarizare anuale
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:35
catea_92 #4
hai daca stie cineva concret rs la intrebare sa scrie....de unde stii stella k miine?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 14:16
E-A #5
pe facebook a postat cineva
A răspuns pe 21.09.2011, ora 14:22
anicika1 #6
Raspunsurile si pentru studenti?? sau kum ? kiar miine vor fi??.... ms anticipat..
A răspuns pe 21.09.2011, ora 19:39
E-A #7
Asa e informatia ca maine dupa amiaza apar rezultatele. Sa vedem :)
A răspuns pe 21.09.2011, ora 20:14
ariana #8
lume sunati la numarul acesta de telefon: 0040214056200, si acolo veti gasi raspunsul, 1000 %
A răspuns pe 22.09.2011, ora 05:09
zara #9
cineva din comisie a spus ca azi vor fi
A răspuns pe 22.09.2011, ora 07:44
mentu #10
desigur! pe 20 tot au fost x)
A răspuns pe 22.09.2011, ora 08:49
Dannik #11
azi sigur vor fi rezultatele ) asa ca nu va descurajati si mai asteptati ceva timp!
A răspuns pe 22.09.2011, ora 08:52
leantza #12
sper ca ceea ce vom gasi in lista cu rezultate sa merite asteptarea noastra chinuitoare
A răspuns pe 22.09.2011, ora 08:59
kok0meo #13
leantza, total deacord cu tine. Toate sperantele si rabdarea mi le-am bagat in turul 2, si la urma sa nu intri, ar fi o mare dezamagire :((((
A răspuns pe 22.09.2011, ora 11:12
ankaAnne #14
daca nu vor mai fi si azi rezultatele,atunci nu mai shtiu....ka undeva scrie ca rezultatele vor putea fi vazute dupa 15 septembri,dar deja e 22 .....
A răspuns pe 22.09.2011, ora 11:37
ankaAnne #15
daca cumva o sa apara ,scrieti aici ca cineva poate si sa nu vada))))))))))))
A răspuns pe 22.09.2011, ora 11:39
Lady_Viola #16
Dac n-apar nish azi ap nushtiu...
A răspuns pe 22.09.2011, ora 12:29
Lady_Viola #17
asha oameni sleopnutie ink n-am mai vast
A răspuns pe 22.09.2011, ora 12:31
ankaAnne #18
voi ati observat ca deja e pe seara,dar inka nu au pus nici o informatie depre etapa a 2.....se pare ca nici nau de gind sa puna ((((
A răspuns pe 22.09.2011, ora 14:19
janna #19
nici eu nu cred ca vor fi azi, miine si asta dupa amiaza cred..
sau chiar pe seara..
A răspuns pe 22.09.2011, ora 14:31
student.md #20
da...chiar asa ceva nu m-am asteptat... si inca inchipuiti-va inca si cu viza ce cosmar o sa fie...am impresia ca au uitat de noi...de soarta a peste 1000 de tineri!
A răspuns pe 22.09.2011, ora 17:09
ankaAnne #21
am zis eu ca nu va mai fi nici un rezultat azi,asa si este.......sai eie naiba.......
A răspuns pe 22.09.2011, ora 17:25