edu.ro
A întrebat pe 21.09.2011, la 11:06
Comunicat de presa:
Ministerul educatiei cercetarii si sportului a
informat ca in baza ordinului n.325 din 21.09.2011
turul 2 de scolarizare a cetatenilor de origine etnica
romana din Republica Moldova in anul scolar 2011-2012
a fost aminat, din motive tehnice serverul arhivei
a esit din functiune si sau petrecut mari pierderi de informatie.
Locurile ramase neocupate se vor repartiza elevilor
Statului Roman in depenenta de necesitatea fiecarei institutii
de invatamint in parte.
Sursa: Edu.ro
Ministerul educatiei cercetarii si sportului a
informat ca in baza ordinului n.325 din 21.09.2011
turul 2 de scolarizare a cetatenilor de origine etnica
romana din Republica Moldova in anul scolar 2011-2012
a fost aminat, din motive tehnice serverul arhivei
a esit din functiune si sau petrecut mari pierderi de informatie.
Locurile ramase neocupate se vor repartiza elevilor
Statului Roman in depenenta de necesitatea fiecarei institutii
de invatamint in parte.
Sursa: Edu.ro
Răspunsuri (38)
E-A
#1
Daca am inteles corect, turul II pentru elevi e amanat, da ?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:19
ariana
#2
cei cu minesterul asta mai, ce sa faca acum studentii, eu ce sa fac, reiese ca am ranmas pe drumuri din cauza lor, cei cu ei?
ce sa facem mai departe?
ce sa facem mai departe?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:29
larissa
#3
asta se refera numai la elevi sau si la studenti ...adica viitori studenti....va rog nu ma speriati ....raspundeti-mi va rog ..
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:32
E-A
#4
ok, eu inteleg ca doar la elevi
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:35
ariana
#5
dac nu a aparut pentru studenti, inseamna ca este impreuna.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:36
sandi
#6
Eu tot credc ca numai pentru elevi ! aveau sa ne anunte de mai din timp pe acesti de la licenta
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:40
mentu
#7
tema ;)
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:40
ariana
#8
atunci dar cind va aparea rezultatele? de ce ei nu informeaza pe ce data vor fi afisate.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:43
ninutsika
#9
cum poate sa fie pentru elevi daca ei demult sunt scosi de pe lista pentru ca ei deja sunt la studii, si la ei sa lamurit totul nu mai este nici o problema...normal ca se refera pentru studenti
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:45
sabyna_12
#10
edu.ro, da-ne si noua linku-ul
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:45
ariana
#11
de pe ce sait sa scos acesta informatie?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:49
sandi
#12
ninutsika , elevii din turul doi ! ce nu tii clar ?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:00
ariana
#13
lumea stii ti ce mia zis acum un baiat de la bucuresti?
ca turul doi sa terminat de mult timp, da spun in presa ca el nu va fi.
ca turul doi sa terminat de mult timp, da spun in presa ca el nu va fi.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:01
kychuk25
#14
stati calmi. ca nu-i drept asta. pe edu.ro nu este asa informatie
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:01
leantza
#15
hai bre,ca nu e nostim deloc...daca e o glupa,e una de prost gust
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:01
ariana
#16
ai dreptate , mi sa dus inima in calcii, va rog spuneti cineva ceva ce este totusi cu turul doi?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:02
ariana
#17
poate cineva suna .
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:02
sandi
#18
imi pare si mie ca ai gluma ! deci pe edu.ro nu-i asa informatie
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:03
ariana
#19
asta ma si calmeaza, ca nici pe un site nu am gasit acesata informatie.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:05
E-A
#20
am cautat pe edu.ro, nici urma de asa ceva, asa ca calmul revolutionar lume. pe facebook a aparut info ca posibil azi sau maine apar rezultatele :)
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:06
leantza
#21
mai luind in seama si greselile gramaticale,nu prea pare a fi un comunicat de presa
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:08
leantza
#22
deci cel ce se joaca cu astfel de "informatie" ....cu nervii celor ce asteapta,la sigur nu are toti boii acasa
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:11
miss_anka92
#23
poti sa dai shi tu un link... te rog, pt ca nu gasesc pe edu.ro
ms.
ms.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:13
ariana
#24
deci lume, am sunat la bucuresti chiar acum, ei miau zis sa le sun miine deoarece ei sun ocupati c aceastya treaba.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:15
ariana
#25
miine le sun si va zic raspunsul.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:16
mere_lica
#26
bravo ariana, si cred ca toti iti multumesc pentru sunetul tau :)
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:28
adaiulica
#27
oameni buni....ma rog sa fie o gluma....dar care a facuto foarte proasta educatie a avut....ca lumea isi perde nervii...toate sperantele adica sa se narue...pentru ca ei nu au avut grija sa fie in regula informatiile in arhiva??? ce prostie.... va rog frumos cei care aflati ceva informatii in legatura cu acesta postati aici informatia....toti stam ca pe jar..ms mult
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:54
mentu
#28
e gluma,ce nu e clar! :D Asteptam in continuare x)
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:02
valiusha
#29
miine cred ca merg la consulat ca am inteles ca studentii intrea fara rind aici la chisinau si sa intreb ce fac eii acolo de ne sperie intra tita ca sunt cu nervii la pamint..........doamne fereste
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:22
gygabytes1
#30
tatal nostru care esti in ceruri ajutane si pe noi
A răspuns pe 21.09.2011, ora 14:09
vikkkusea
#31
Ce gluma timpita.... halal de tine daca postezi asa o informatie si duci lumea in eroare. Daca e adevarat ce scrii, dane si noua linkul de pe edu.ro sa vedem cu ochii nostri. Ma rog, ce sa-i faci trebuie sa intelegem ca mai sunt si asa persoane care nu au cei 7 ani de acasa.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:35
edu.ro
#32
leantza : si care sunt greselile gramaticale?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:50
Lady_Viola
#33
P-u edu.ro :
"a esit din functiune si sau petrecut mari pierderi de informatie."
doua gresheli,mai tre sa ti le spun sau le vezi singur ? :D
"a esit din functiune si sau petrecut mari pierderi de informatie."
doua gresheli,mai tre sa ti le spun sau le vezi singur ? :D
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:55
serigik
#34
edu.ro: esit(iesit), sau petrecut (s-au petrecut). Asa ca ar fi de dorit sa nu mai faci asa glume de prost gust.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:58
leantza
#35
edu.ro : ti-a scris lumea ce greseli gramaticale ai facut...inca si mai ai obraz sa intrebi cu asa ironie??! n-ar strica sa te gindesti putin inainte de a face ceva
A răspuns pe 21.09.2011, ora 16:18
nitza17
#36
cineva a vrut doar sa faca misto de nerabdarea noastra si sa ne nelinistim fara sens!
A răspuns pe 21.09.2011, ora 16:39
ankaAnne
#37
speram kit mai curind sa fie rezultatele......ka nu mai putem astepta :(
A răspuns pe 21.09.2011, ora 17:19
valerik
#38
Nu ascultati toti taranii care posteaza tot felul de prostii, pe "edu" nu se joca niste copii care sa piarda din greseala informatiile! din cate vad asteptarea face victime, printre care si copilul de mai sus "edu.ro"!
A răspuns pe 21.09.2011, ora 18:43