anavery
A întrebat pe 21.09.2011, la 12:32
A primit cineva viza de tip D ?? sau detine vreo informatie imprivinta cind se vor elibera vizele ?
Răspunsuri (9)
dianka_c
#1
shi eu am astazi 2 saptamani,si nimik!nushtiu ce sa fak...eu am depus la Balti.....
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:15
anavery
#2
eu am deja mai mult de 2 saptamini si la fel nu mi sa eliberat viza .am depus la Chisinau
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:50
sandra92
#3
si la mn az sau implinit 2 sapt:( mam saturat stiu ka akush se incep studiile si nik:(
A răspuns pe 21.09.2011, ora 14:27
butterfly
#4
Am si eu mai mult de 2 saptamani si nimic. Ufff....
A răspuns pe 21.09.2011, ora 17:34
rishu93
#5
astept si eu viza...la fel 2 saptamini!!!!cind va fi oare/?
A răspuns pe 21.09.2011, ora 21:27
sandra92
#6
am sunat azi la ambasada si mi s-a spus ka mai intii le fak ptr elevi ka incep studiile mai devreme apoi ptr noi:( nui cinstit:( n-au soviste:(vreau mai repede la rom m-am saturat aici:(
A răspuns pe 22.09.2011, ora 09:06
anavery
#7
eu la fel am sunat ieri si mia zis ca nu detin nici o informatie ..deaorece pasapoartele noastre sunt la romania si cind le vor primi atunci ne vor elibera viza .si mia zis sa astepta si sa verificam lista de pe site-ul lor...dar nu mai apare nimic deja de o saptamina
A răspuns pe 22.09.2011, ora 09:23
anavery
#8
mam uitat pe site-ul cahul.mae.ro cit de cit mai apare nr de elevi/studeti pentru asi ridica pasaportul ...dar pe chisinau.mae.ro nu apare nimic ,de ce asa?lista nu se schimba e aceiasi cu 263 de elevi
A răspuns pe 22.09.2011, ora 09:32
anavery
#9
lume sa schimbat putin lista pe chisinau .mae.ro
A răspuns pe 22.09.2011, ora 09:36