edu.ro
A întrebat pe 21.09.2011, la 12:50
yeah,
ce vreti ma, ce vreti?
nu suport babele, stresantele, ce carcasa au enervantele, ma oftica, ma innebunesc
ce imi place, cu un par sa le iubesc
YEAH...
Politia cauta un ucigas de cadavre, ucigasul in serie e scapat din puscaria de minima securitate,
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
uite cat ma enerveaza babele in viata, nu suport ca o mumie sa-mi stea in fata,
cand le vad mi se pune pata, rau,rau, ti le gadil cu toporu sau cu un fierastrau, zau ,
e pacat, in loc sa stea la fezandat la pastrat curat, dansand mai bn la murat,
umbla libere pe strada asta e stresant si isi misca cu tupeu hoitu enervant,
uite exmplaru sa postat galant cu priviri libidinoase si miros de conservant,
sa nu iei atunci toporu sau ciocanu in fir, a lar dracu ea sa fie o bag iar in cimitir
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
pana cand sa mai suport dictatura centenara, zbarcitura, creatura cu aspect de primavara,
tencuita si rujata cu pantofi de lac , pe deasupra gaunoasa ca o scoarta de copac,
capac mia pus floricica stafidita, numai intra nici cutitu in pielea asta tabacita,
dupa ce lam ascutit bine in prealabil, sa ales praful din lama de otel inoxidabil,
numai e dreptate frate, scapa cn poate, ne mananca monstrul sacru si ne da pe spate cu asemenea
exemple si asemenea tarcasa a ajuns un risc meseria mea frumoasa
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
I Love you babo,
yeah babo babo,
ma enervezï, babo babo
GARCEA
ce vreti ma, ce vreti?
nu suport babele, stresantele, ce carcasa au enervantele, ma oftica, ma innebunesc
ce imi place, cu un par sa le iubesc
YEAH...
Politia cauta un ucigas de cadavre, ucigasul in serie e scapat din puscaria de minima securitate,
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
uite cat ma enerveaza babele in viata, nu suport ca o mumie sa-mi stea in fata,
cand le vad mi se pune pata, rau,rau, ti le gadil cu toporu sau cu un fierastrau, zau ,
e pacat, in loc sa stea la fezandat la pastrat curat, dansand mai bn la murat,
umbla libere pe strada asta e stresant si isi misca cu tupeu hoitu enervant,
uite exmplaru sa postat galant cu priviri libidinoase si miros de conservant,
sa nu iei atunci toporu sau ciocanu in fir, a lar dracu ea sa fie o bag iar in cimitir
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
pana cand sa mai suport dictatura centenara, zbarcitura, creatura cu aspect de primavara,
tencuita si rujata cu pantofi de lac , pe deasupra gaunoasa ca o scoarta de copac,
capac mia pus floricica stafidita, numai intra nici cutitu in pielea asta tabacita,
dupa ce lam ascutit bine in prealabil, sa ales praful din lama de otel inoxidabil,
numai e dreptate frate, scapa cn poate, ne mananca monstrul sacru si ne da pe spate cu asemenea
exemple si asemenea tarcasa a ajuns un risc meseria mea frumoasa
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
I Love you babo,
yeah babo babo,
ma enervezï, babo babo
GARCEA
Răspunsuri (14)
E-A
#1
Asta ce naiba mai este ? Prea mult timp liber ? Gaseste alta ocupatie decat sa scrii tampenii pe site ! Lumea deja s-a speriat de la mesajul tau anterior ! Ai un pic de rusine.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:53
zara
#2
datii krezare a innebunit asteptind rezultatele :D
A răspuns pe 21.09.2011, ora 12:54
ariana
#3
acum suta la suta ca cu acea comunicare de presa a fost o mare gluma, dar totodata tare proasta din parte lui.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:25
iva
#4
sanatos????
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:48
edu.ro
#5
a fost o BOMBA
tare de tot :))))))
tare de tot :))))))
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:51
ariana
#6
numai.......... posteaza asa ceva, bomba la tine in cap a fost, timpitule.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 15:57
E-A
#7
Asculta ,, Bombo" faptul ca esti un cretin si postezi prostii nu te face mai cool. O farsa de doi bani, demna de mintea unui tampit. Get a life, moron :P
A răspuns pe 21.09.2011, ora 16:16
edu.ro
#8
Farsa aceasta de 2 bani a innebunit multa lume :))))))))
puteti sa ma certati cit vreti si sa ma numiti cum doriti
asta nu schimba nimic, iar eu mam distrat de minune:)))))))
Si inca vam aratat ca poate fi si mai rau deatit.
puteti sa ma certati cit vreti si sa ma numiti cum doriti
asta nu schimba nimic, iar eu mam distrat de minune:)))))))
Si inca vam aratat ca poate fi si mai rau deatit.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 18:24
doktor
#9
Da ma desteptule
ai facut-o la 100
ai facut-o la 100
A răspuns pe 21.09.2011, ora 18:25
zara
#10
foarte mare distractie :D kred ka era asa de distractiv de nu mai puteai :D mdaaaaa
A răspuns pe 21.09.2011, ora 19:00
leantza
#11
daca ai primit asa placere de la asta ,atunci e cazul sa te adresezi medicului! faptul ca ai vrut sa arati ca poate fi mai rau decit sa astepti are un pic de ideie,insa nu ai ales modul cel mai reusit,cu atit mai mult sa declari ca te-ai distrat pe cinste.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 19:40
E-A
#12
Lume, punem mana de la mana pentru ca sa adunam bani pentru specialist persoanei acestea afectata grav mintal ? :D
Sincer imi provoaca mila asa specimene :)
Sincer imi provoaca mila asa specimene :)
A răspuns pe 21.09.2011, ora 20:12
leantza
#13
da da,ai perfecta dreptate...putem doar sa-l compatimim daca a ajuns la asa stare
A răspuns pe 21.09.2011, ora 20:40
mentu
#14
Trebuie sa va bucurati ca a fost o farsa,ci nu ceea ce parea a fi!Ginditiva ca putea fi mai rau..Dar acum asteptam in continuare x)
A răspuns pe 22.09.2011, ora 08:40