Sari la conținut

lilik

A întrebat pe 21.09.2011, la 14:44

a pimit cineva viza care a depus pe 7la balti ?

Răspunsuri (2)

ariana #1
nu astepta sunetul lor, ia talonul si pleaca la ambasada.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 16:00
dianka_c #2
eu am depus,dar nu m-au sunat!!!..inka...:D
A răspuns pe 21.09.2011, ora 17:37