lilik
A întrebat pe 21.09.2011, la 14:44
a pimit cineva viza care a depus pe 7la balti ?
Răspunsuri (2)
ariana
#1
nu astepta sunetul lor, ia talonul si pleaca la ambasada.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 16:00
dianka_c
#2
eu am depus,dar nu m-au sunat!!!..inka...:D
A răspuns pe 21.09.2011, ora 17:37