melinda
A întrebat pe 22.09.2011, la 09:10
nu..la elevi nu stiu! eu am depus dokumentele la Balti,si au spus ca o sa ma sune..asa ca astept! tu te duci la Rominia sa faci studiile la liceu,da?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.