sandra92
A întrebat pe 22.09.2011, la 09:16
am sunat la ambasada azi si mi-au spus ca mai intii fac vizele ptr elevi ca pleaca mai devreme la studii apoi ptr noi studentii...insa de o saptamina n-au adaugat nici un nume in lista:( atunci cind le vom primi noi?in metologie e scris sa dam documentele pina pe 1 octombrie in original,,,dar vad ca e imposibil:(
Răspunsuri (3)
mere_lica
#1
stai linistita sandra ca nu e nici o problema dac dai actele la fac mai tarziu de 1 , totul depinde de viza si daca ai obtinut un loc la facultate nimeni nu ti-l poate lua nici dupa data de 1 noiembrie, problema la voi e ca ve-ti face absente la inceput de an.succese mari si spor la invatatura
A răspuns pe 22.09.2011, ora 09:33
anavery
#2
uitativa in lista de pe chisinau.mae.ro sa schimbat putin ..poate va regasiti ..eu nus ..sper ca pina vineri sami ridii pasaportul
A răspuns pe 22.09.2011, ora 09:37
sandra92
#3
sper sa fie totul bine....da nici eu nu mam vazut:(dar am vazut o fata kare a dat ku o zi inaintea mea:)poate am si eu sanse:)
A răspuns pe 22.09.2011, ora 12:42