nelion
A întrebat pe 22.09.2011, la 10:59
Pentru cei care pleaca pe data de 27, pe ce baza plecati daca ordinul de la minister inca nu a ajuns la facultate? o sa va aratati in lista celor admisi sau aveti o alta metoda???
Răspunsuri (1)
pitaGOREA
#1
Ma intereseaza si pe mine intrebarea asta!!!Rog persoanele care stiu sa raspunda!!!
A răspuns pe 22.09.2011, ora 18:37