Sari la conținut

dianka_c

A întrebat pe 22.09.2011, la 11:09

mi s-a spus de la Consulatul Romaniei de la Balti ca visele inca nu sint pentru ca nu au primit avizul de la ORI!!!.....asa ca........continua asteptarea....

Răspunsuri (3)

DAKAR #1
eu azi am fost dupa viza la Balti, dupa ce am fost telefonat si nu eram unicul student venit dupa viza, asa ca in curind vei fi anuntata si tu sa te prezinti dupa viza
A răspuns pe 22.09.2011, ora 12:32
dianka_c #2
serios???pot sa stiu kind ai depus???
A răspuns pe 22.09.2011, ora 12:48
DAKAR #3
pe 5.09
A răspuns pe 22.09.2011, ora 13:26