Sari la conținut

glucida

A întrebat pe 22.09.2011, la 14:15

buna cine e la Gh.Dima, cluj, la muzica, mai sunt 2 fete... rapundeti...
apropo, la Gh.Dima, cluj, procesul de studii incepe din 26 sept, nu din 1 oct. eu nu reusesc sa imi iau viza pina in 24 ca sa merg sa iau cazare, mai e cineva in situatia mea...???????????? eu am depus la balti, pe 8sept

Răspunsuri (4)

Cris_e #1
eu sa ti-o dea saptamina viitoare ca azi au dat la toti care au dat pe 06.09
A răspuns pe 22.09.2011, ora 16:44
ilona #2
eu am fost admisa la la muzica la G.Dima...si stiu ca se inecepe de pe 3 octombrie...si chiar daka intirzii nu e nimik strasnik...stai fara griji..
A răspuns pe 22.09.2011, ora 18:25
gygabytes1 #3
da unde teai uitat dak esti admisa?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 06:38
glucida #4
buna ilona poti sa imi dai niste date, ceva, ?, as vrea sa diskutam. apropo, ai ajuns la cluj? unde esti cazata?, eu sunt pe str.Brasov 2-4, cam 6, Ion, tu..?
A răspuns pe 04.10.2011, ora 08:36