ankaAnne
A întrebat pe 22.09.2011, la 14:42
zicetimi v-a rog ,pentru elevii care spre exemplu nu au parinti sau sunt din familii social vulnerabile sint ceva benefiicii,adiak influentiaza ceva acesta la admitere?
Răspunsuri (4)
E-A
#1
Nu, in nici un fel. Doar in MD asa ceva se practica.
A răspuns pe 22.09.2011, ora 14:45
ankaAnne
#2
pacat....eu am auzit ca in romania acesti elevi au beneficii
A răspuns pe 22.09.2011, ora 17:24
E-A
#3
Uite sincer nu am auzit de asa ceva. Am raspuns pe baza faptului ca a intrebat cineva cu privire la admitere la universitate. Eu stiu ca in MD aceste persoane sunt prioriatare, dar nu si in Ro, nu se practica asa ceva.
A răspuns pe 22.09.2011, ora 17:29
rapanici
#4
Stiu o persoana ce studiaza in Romania si nu are parinti, ea beneficiaza de camin mai bun si de bursa....
A răspuns pe 23.09.2011, ora 06:39