Sari la conținut

nelion

A întrebat pe 22.09.2011, la 20:54

Pentru cei care pleaca pe data de 27, pe ce baza plecati daca ordinul de la minister inca nu a ajuns la facultate? o sa va aratati in lista celor admisi sau aveti o alta metoda, rog sa raspunda cei care stiu sau deja au trecut prin asta...

Răspunsuri (3)

viorica1 #1
Anul trecut, nu a mers cu lista celor admisi care o aveam cu mine si nu mi-am depus doc. poate sa te mai intelegi cu ei, si sa poti sa pleci la camin ca sa-ti primesti locul de cazare, asta ai putea sa incerci. anul trecut ord la de la minister ajunsese pe 27(cand aparuse si rez tur II), asa ca nu-ti pierde speranta ))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 07:26
miha20 #2
Da' voi ati mai sunat la Secretariat, poate Ministerul le-a trimis deja list cu bursieri?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 07:41
butterfly #3
Miha, please, mai spune-ne o data nr de la secretariat de la UMF Iasi.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 09:30