valerik
A întrebat pe 23.09.2011, la 08:25
Este cineva care a dat in turul 1 la "Arhitectura Navala"?
Răspunsuri (1)
janna
#1
este si asa ceva..eu nu am vazut...este pur si simplu arhitectura...ai incurcat ceva...
A răspuns pe 23.09.2011, ora 11:11