Sari la conținut

FlorianGheorghe

A întrebat pe 23.09.2011, la 09:08

Au aparut rezultatele turului II

Răspunsuri (4)

E-A #1
asta-i intrebare sau afirmatie ? :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 09:09
FlorianGheorghe #2
intrebare,
pur si simplu am uitat de "?"
dar aici scria : "adauga intrebarea ta".
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:07
speranta #3
fara semnul intrebarii,nu e intrebare.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:12
kok0meo #4
"dar aici scria : "adauga intrebarea ta"."
=))))))))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:30