FlorianGheorghe
A întrebat pe 23.09.2011, la 09:08
Au aparut rezultatele turului II
Răspunsuri (4)
E-A
#1
asta-i intrebare sau afirmatie ? :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 09:09
FlorianGheorghe
#2
intrebare,
pur si simplu am uitat de "?"
dar aici scria : "adauga intrebarea ta".
pur si simplu am uitat de "?"
dar aici scria : "adauga intrebarea ta".
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:07
speranta
#3
fara semnul intrebarii,nu e intrebare.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:12
kok0meo
#4
"dar aici scria : "adauga intrebarea ta"."
=))))))))
=))))))))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:30