Sari la conținut

mariancik.m

A întrebat pe 23.09.2011, la 10:10

dar ce este cu intirzierea asta? nu mai am rabdare deja.Cred ca nu o sa reusim nimik cu vizele.

Răspunsuri (3)

speranta #1
poate mai suna cineva..(
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:13
rapanici #2
am sunat cu o ora in urma la ambasada,si mi-au spus ca ei nu au primit inca rezutatele.....din RO....
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:38
mariancik.m #3
of of of cit de grea este asteptarea :(
A răspuns pe 23.09.2011, ora 10:59