Sari la conținut

doktor

A întrebat pe 23.09.2011, la 11:34

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Am fost admis
sunt cel mai fericit din lume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Răspunsuri (6)

E-A #1
Felicitari ! :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 11:36
melinda #2
felicitari!!!!!! unde esti admis?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 11:42
butterfly #3
Bravo!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:00
larissa #4
super ma bucur pt tine si pt toti cari ati fost admisi ...dumnezeu sa va ajute mai departe in tot ceea ce faceti ...succes in continuare numai bine :) si sa nu uitati de basarabeni.ro:P:P
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:19
leantza #5
daa,cred ca imi va fi greu sa ma despart de deprinderea de a accesa site-ul din 10 in 10 min :))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:31
doktor #6
Brasov ,
cine merge? :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:46