doktor
A întrebat pe 23.09.2011, la 11:34
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Am fost admis
sunt cel mai fericit din lume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Am fost admis
sunt cel mai fericit din lume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Răspunsuri (6)
E-A
#1
Felicitari ! :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 11:36
melinda
#2
felicitari!!!!!! unde esti admis?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 11:42
butterfly
#3
Bravo!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:00
larissa
#4
super ma bucur pt tine si pt toti cari ati fost admisi ...dumnezeu sa va ajute mai departe in tot ceea ce faceti ...succes in continuare numai bine :) si sa nu uitati de basarabeni.ro:P:P
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:19
leantza
#5
daa,cred ca imi va fi greu sa ma despart de deprinderea de a accesa site-ul din 10 in 10 min :))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:31
doktor
#6
Brasov ,
cine merge? :)
cine merge? :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 12:46