caty8484
A întrebat pe 23.09.2011, la 12:52
Ajutati-ma va rog!!!! Am fost admisa din turul 2, acum ce urmeaza??? Viza o facem singuri sau trimit cei de la minister informatia catre consulat???? La camin pot spera sau nu?? Mai pleaca cineva la Ploiesti????
Răspunsuri (1)
andy_b
#1
salut, am fost si eu admis la ploiesti, la fel inca nimic nu stiu :(
A răspuns pe 23.09.2011, ora 21:09