marino4ka
A întrebat pe 23.09.2011, la 13:09
Salut!!! cine din studentii de la ASE merge duminica la bucuresti? daca sunt astfel de persoane scrieti pe e-mail.
Răspunsuri (1)
marino4ka
#1
Salut!!! cine din studentii de la ASE merge duminica la bucuresti? daca sunt astfel de persoane scrieti pe e-mail (marina.iliina@gmail.com)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 13:10