Loredana
A întrebat pe 23.09.2011, la 13:10
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...am fost admisa....
Cine mai pleaca in Cluj?
Cine mai pleaca in Cluj?
Răspunsuri (7)
nelion
#1
unde ai fost admisa Loredana?.. si eu plec acolo...
A răspuns pe 23.09.2011, ora 13:40
Loredana
#2
La Babes-Bolyai, Finante...tu?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 14:38
N.C
#3
si eu admisa la Babes-Bolyai , la administrarea afacerilor :))))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 16:12
Loredana
#4
lasati un ID de skype, mai vb...
al meu e LlOoRrYy
al meu e LlOoRrYy
A răspuns pe 23.09.2011, ora 16:14
Clasic
#5
Si eu sunt admisa in Cluj :) Felicitari!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 16:35
nelion
#6
Cinematografie si media.. ok.. haideti cu noi pe 27 :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:05
Loredana
#7
cu cea mai mare placere as merge pe 27, da eu inca nu mi-am deschis viza :(
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:10