Sari la conținut

Loredana

A întrebat pe 23.09.2011, la 13:10

URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...am fost admisa....
Cine mai pleaca in Cluj?

Răspunsuri (7)

nelion #1
unde ai fost admisa Loredana?.. si eu plec acolo...
A răspuns pe 23.09.2011, ora 13:40
Loredana #2
La Babes-Bolyai, Finante...tu?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 14:38
N.C #3
si eu admisa la Babes-Bolyai , la administrarea afacerilor :))))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 16:12
Loredana #4
lasati un ID de skype, mai vb...
al meu e LlOoRrYy
A răspuns pe 23.09.2011, ora 16:14
Clasic #5
Si eu sunt admisa in Cluj :) Felicitari!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 16:35
nelion #6
Cinematografie si media.. ok.. haideti cu noi pe 27 :)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:05
Loredana #7
cu cea mai mare placere as merge pe 27, da eu inca nu mi-am deschis viza :(
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:10