Sari la conținut

andronikion

A întrebat pe 23.09.2011, la 13:44

unde draq sunt cele 35 de lokuri de la AIC Iasi, la administrarea afacerilor, ca in lista sunt doar 15 studenti admisi la AIC.......?? .... that's sucks :(((((((

Răspunsuri (3)

ariana #1
sau evaporat.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 13:51
mariancik.m #2
si mie tot mii ciuda, eu tot aici am dat.da lasca ne descurcam noi si la Chisinau
A răspuns pe 23.09.2011, ora 15:51
andronikion #3
mergi la kisinau??? unde depui??? daca nu sunt indraznet :||
A răspuns pe 23.09.2011, ora 15:54