1234
A întrebat pe 23.09.2011, la 14:53
salut cine a intrat la resita plecati sau nu
Răspunsuri (1)
anirii
#1
eu ma duk la resita,,mai stiu un baiat care merge din mld....
A răspuns pe 23.09.2011, ora 15:04