veberaba
A întrebat pe 23.09.2011, la 15:55
sunt admisa in sibiu univ Lucian Blaga stiinte administrative.cine mai merge in sibiu?si apropo cind depunem actele p/u visa sau trb de asteptat ordinul de la minister?
Răspunsuri (6)
kok0meo
#1
veberaba, si eu am fost admisa la sibiu, relatii internationale, cu viza nu stiu, nu cred sa reusim, eu in caz de ceva plec cu micul trafic, iaka mai :D Mai mult caminul ma deranjeaza, am inteles k e cu plata :(
A răspuns pe 23.09.2011, ora 15:59
amelia
#2
da este cu plata .. de la 80 de roni pina la 105 roni pe luna..shi eu sunt admisa akolo :) sincer ce conteaza daca este cu plata sau nu important ca orashul este superb ;);)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 17:48
veberaba
#3
da orasul e chiar superb!!!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:25
adric
#4
fetelor, ce mai stiti de camine? cand le repartizeaza?
si eu sunt admisa la Sibiu. asistenta sociala.
si eu sunt admisa la Sibiu. asistenta sociala.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:42
amelia
#5
veberaba imi dai id tau de skype...;) tinem legatura
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:52
veberaba
#6
saculteanu.vera skype!
:)
:)
A răspuns pe 24.09.2011, ora 10:26