ninutsika
A întrebat pe 23.09.2011, la 17:27
cine mai este in Brasov??
Răspunsuri (4)
adaiulica
#1
euuuuuuuuuuuuuuuuuu....skype adriana_trofin cauta-ma
A răspuns pe 23.09.2011, ora 17:42
ninutsika
#2
cine mai este aici in special la IPA??
A răspuns pe 23.09.2011, ora 18:17
ladycristinna
#3
Me too , la Administrarea afacerilor . Poate mai este careva ))
daca ceva scrieti
skype : ladycristinna
daca ceva scrieti
skype : ladycristinna
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:20
ninutsika
#4
care mai este la Brasov adaugatima repede pe skype: ninutsika ca am multe de vorbit cu voi :)
A răspuns pe 24.09.2011, ora 11:02