valerik
A întrebat pe 23.09.2011, la 17:35
Daca este cineva admis in turul 2 la Politehnica Bucuresti sa ridice mana!!!
Răspunsuri (2)
nitza17
#1
eu suntttttttt! ;)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:37
valerik
#2
te pot contacta cumva?
nitza17
nitza17
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:46