Sari la conținut

valerik

A întrebat pe 23.09.2011, la 17:35

Daca este cineva admis in turul 2 la Politehnica Bucuresti sa ridice mana!!!

Răspunsuri (2)

nitza17 #1
eu suntttttttt! ;)
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:37
valerik #2
te pot contacta cumva?
nitza17
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:46