adaiulica
A întrebat pe 23.09.2011, la 18:50
salut...care au fost admisi la Brasov?? id de mess: adaiulica de skype : adriana_trofin
Răspunsuri (3)
ladycristinna
#1
eu la adm. afacerilor :P
tu la ce ai fos admisa?
tu la ce ai fos admisa?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:22
adaiulica
#2
eu la drept....de id de mess sau skype ai?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:40
ladycristinna
#3
aga, cauta-ma ladycristinna ))
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:49