IonutS91
A întrebat pe 23.09.2011, la 18:54
salut! am fost admis la Universitatea Tehnica ,,Gheorghe Asachi" din Iasi,
cum trebu sa procedez mai departe?
pina cind trebue de depus documentele in original?
cum trebu sa procedez mai departe?
pina cind trebue de depus documentele in original?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.