butterfly
A întrebat pe 23.09.2011, la 19:01
Lume, mai cititi intrebarile si nu postati intrebari care deja au fost postate si au primit si raspunsuri.
Răspunsuri (13)
valerik
#1
tu esti deja studenta?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:15
butterfly
#2
Da, sunt. Eu ma stradui sa va ajut cum pot, ca eu tot am cautat aceasta informatie si o impart cu voi. Scriu raspunsul la o intrebare si peste citeva ore iar vad aceeasi intrebare, deja de la alta persoana, pe aceeasi pagina!!! Fiti mai atenti!!!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:19
valerik
#3
In ce oras esti studenta?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:30
butterfly
#4
Asta pt ce tie, conteaza?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:31
valerik
#5
vroiam sa intreb ceva, dar lasa...!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:38
butterfly
#6
Nu sunt admisa la Politehnica Bucuresti. :(((
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:40
butterfly
#7
Intreaba, nu ma crede lipsita de amabilitate, pur si simplu nu vedeam firul logic al intrebarilor tale la mesajul meu.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:41
valerik
#8
poi eu tocmai is admis la politehnica la bucuresti si nu sunt lamurit cu cateva, sa le zicem "chestiuni"...!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:44
butterfly
#9
Am inteles eu ca esti admis la Politehnica, zi ce te intereseaza si daca stiu raspunsul ti-l zic.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:45
valerik
#10
la fara bursa am caminul asigurat?
si daca intarzii din cuza vizei, este vro problema?
si chia daca vin in bucuresti voi fi "copilul nimanui", cine ma poate ajuta?
si daca intarzii din cuza vizei, este vro problema?
si chia daca vin in bucuresti voi fi "copilul nimanui", cine ma poate ajuta?
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:48
butterfly
#11
1 Da, caminul e asigurat, daca ceva suna la secretariatul universitatii si asigura-te cu un loc, sau macar cu un raspuns mai sigur, ca aici depinde de universitate si orash.
2 Daca intirzii din cauza vizei nu vor fi probleme, de obicei basarabenii intirzie si ei stiu asta, asa ca nu iti vor reprosa nimic daca mai apoi insa vei reusi sa inveti totul si sa fii in rind cu colegii.
3 Nu, nu vei fi copil al nimanui, uite, cind accesezi pagina principala a acestui site apare [e fundal roshu ''STUDENTI 2011'', accesezi acest portal si acolo iti alegi orashul in care ai fost admis, apoi universitatea si ''Lista voluntari ce oferă ajutor'', acolo vei gasi date despre persoanele care deja invata acolo la Politehnica si stiu situatia, ei vor fi bucurosi sa te ajute.
Succes!
2 Daca intirzii din cauza vizei nu vor fi probleme, de obicei basarabenii intirzie si ei stiu asta, asa ca nu iti vor reprosa nimic daca mai apoi insa vei reusi sa inveti totul si sa fii in rind cu colegii.
3 Nu, nu vei fi copil al nimanui, uite, cind accesezi pagina principala a acestui site apare [e fundal roshu ''STUDENTI 2011'', accesezi acest portal si acolo iti alegi orashul in care ai fost admis, apoi universitatea si ''Lista voluntari ce oferă ajutor'', acolo vei gasi date despre persoanele care deja invata acolo la Politehnica si stiu situatia, ei vor fi bucurosi sa te ajute.
Succes!
A răspuns pe 23.09.2011, ora 19:55
valerik
#12
Multumesc mult !
A răspuns pe 23.09.2011, ora 20:00
butterfly
#13
Cu placere.
A răspuns pe 23.09.2011, ora 20:03