mere_lica
A întrebat pe 23.09.2011, la 19:45
buna, cine e admis la universitate de stiinte agricole si medicina veterinara din Iasi? Cand mergem la cazari ? :D
Felicitari tuturor studentilor admisi !!!! bravo
Felicitari tuturor studentilor admisi !!!! bravo
Răspunsuri (2)
lipslikestrawberry
#1
pai ar trebui sa mergi kit mai kurind, pentru ka deja din data de 19 akolo au inceput studiile, succese
A răspuns pe 23.09.2011, ora 21:54
mere_lica
#2
da sigur , stiu ca deja de o saptamana au inceput orele,multumesc ,dar ce nu este nimeni kiar :(
A răspuns pe 24.09.2011, ora 09:25