adaiulica
A întrebat pe 23.09.2011, la 20:20
salut..cei din Brasov de la universitatea "Transilvania" cum sunt conditiile la camin? platim caminul sau nu? ms
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 23.09.2011, la 20:20