adaiulica
A întrebat pe 23.09.2011, la 20:49
salut...o intrebare....extrasul de cont..il facem la oricare banca? sau este de preferat una anume??? ce banca e mai accesibila..adica ca sa pot scoate banii in romania...ms anticipat
Răspunsuri (1)
Loredana
#1
ma gindesc ca cel mai bine ar fi la BCR, ei au si o oferta speciala pentru studentii basarabeni..
A răspuns pe 23.09.2011, ora 21:08