crinu
A întrebat pe 24.09.2011, la 06:40
Nu va mai disperati atita ca locurile la medicina sigur ca nu mai apar,romanii si'au dovedit fata lor reala anu acesta,sint total dezamagit de modul cum a fost efectuata admiterea in acest an!!au pus una si au facut cu totu altceva...
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.