kenshin
A întrebat pe 24.09.2011, la 06:59
Buna la toti felicitari celori care au fost admisi
Ce facem mai departe?? adica viza chestii scrieti varog ce si cum?_)))
Si inca una ine a fost admis la Baia Mare scrieti _))
Ce facem mai departe?? adica viza chestii scrieti varog ce si cum?_)))
Si inca una ine a fost admis la Baia Mare scrieti _))
Răspunsuri (1)
butterfly
#1
Pai asta si faci, Ion, viza..... Intri pe http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179
stringi toate actele de care ai nevoie si luni, de dimineata te pui in rind la Balti. Doar ca trebuie sa-ti faci din timp cazierul juridic, ca cel mai degraba posibil el se face intr-o zi. Cel mai bine e daca esti in Chişinău la moment, că o să-l faci mai ieftin si mai repede. Apoi nu iti ramine decit sa pleci in Ro, la studii. Bafta!
stringi toate actele de care ai nevoie si luni, de dimineata te pui in rind la Balti. Doar ca trebuie sa-ti faci din timp cazierul juridic, ca cel mai degraba posibil el se face intr-o zi. Cel mai bine e daca esti in Chişinău la moment, că o să-l faci mai ieftin si mai repede. Apoi nu iti ramine decit sa pleci in Ro, la studii. Bafta!
A răspuns pe 24.09.2011, ora 07:08