mere_lica
A întrebat pe 24.09.2011, la 09:38
buna, lume cine stie, cand mergem acuma la facultate noi vom plati taxa de inscriere la fac??? aia de 100 sau 150 lei ?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 24.09.2011, la 09:38