dimcikG
A întrebat pe 24.09.2011, la 11:29
salut tuturor, cine mai sunt intrati la Bacau????lasati skaypul ori mess!!! de camine cine stie se platesc acolo ori nu???dimcik92-Skayp
mess-rusu.dima@yahoo.com
mess-rusu.dima@yahoo.com
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.