Sari la conținut

VikaB

A întrebat pe 24.09.2011, la 11:43

Este cineva aici care isi face studiile la U.Petrol si gaze din Ploiesti?? am nevoie de careva informatii,daca puteti sa ma ajutati.

Răspunsuri (7)

andy_b #1
la ce facultate ai fost admisa,
eu la Inginerie civila, dar (paradox), n-am gasit pe site-ul lor asa facultate :(
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:29
VikaB #2
eu la finante,incearca si suna intr-acolo si intreaba.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:52
emi-lia #3
Fiul meu mai mare isi face studiile in anul 4, iar cel mijlociu a intrat din turul 2 la aceeas Unversitate la inginerie civila.Daca vrei v-a lua legtura cu ine daca ii dai o adresa e-mail
A răspuns pe 24.09.2011, ora 16:28
VikaB #4
va multumesc mult pentru raspuns. Datele mele de contact: buneavictoria@rambler.ru sau skype: bunea.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 17:11
andy_b #5
da, multsumesc, adresa e-mail: andy.basarab@gmail.com
A răspuns pe 24.09.2011, ora 17:22
VikaB #6
aaa deci tu esti fiul doamnei emi-lia?)) fratele tau nu este la curent cu caminul? adica si noi cei din turul 2 suntem asigurati cu locuri in camin sau nu?
A răspuns pe 24.09.2011, ora 17:27
andy_b #7
nu, nu, eu am dat e-mail, ca sa poata sa ma contacteze si sa dau eu intrebari :)
A răspuns pe 25.09.2011, ora 07:13