adaiulica
A întrebat pe 24.09.2011, la 12:37
salut..am fost admisa la Brasov la Drept...este posibil sa fac transfer la Iasi?? cei care au incercat, ati reusit??? ce trebue sa fac....nu vreau sa platesc contractul..vreau sa stiu daca se poate tot pe baza bugetara...ms anticipat
Răspunsuri (6)
butterfly
#1
In metodologie scrie ca transferul e posibil doar dupa primul an de studii. Si asta daca o sa fie locuri disponibile in universitatea pe care o alegi.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:40
adaiulica
#2
ms muult
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:41
butterfly
#3
Cu placere.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:44
valiun4ik
#4
Transferul este intr-adevar posibil, doar ca trebuie sa existe motive temeinice,cum ar fi: sanatate sau schimbarea starii civile...
A răspuns pe 24.09.2011, ora 17:54
student.md
#5
Brasovul e mai bun ca Iasi.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 18:54
adaiulica
#6
ms frumos la toti..voi duce cint de parerea voastra
A răspuns pe 25.09.2011, ora 03:20