andy_b
A întrebat pe 24.09.2011, la 13:39
Salut, am fost admis Ca bursier al statului Roman, in turul 2, la Universitatea Petrol-Gaze din ploiesti la facultatea Inginerie civila, dar insa pe site-ul lor nici nu este asa facultate, puteti sa-mi spuneti daca exista asa facultate la ei, sau daca nu, care e alternativa?, mersi anticipat pentru raspuns.
Răspunsuri (3)
butterfly
#1
S-au mai intilmplat asa cazuri. Posibil ca este facultatea dar e noua, de ex asta sa fie prima grupa, de aia si nu este pe site. Nu-ti fa griji, o sa fie bine.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:41
andy_b
#2
mm, mersi mult pentru incurajarea ta, sper si eu sa fie asa :), eu oricum nu ma las de Romania, caci acolo e viitorul.....
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:46
VikaB
#3
Te sfatui sa suni ,daca chiar atit de mult te deranjeaza asta,eu am sunat mai inainte in legatura cu unele informatii si mi-au raspuns destul de clar si frumos,( nu cum la noi inkalcit si cu nervi)
A răspuns pe 24.09.2011, ora 13:58