Sari la conținut

eug.n199

A întrebat pe 24.09.2011, la 14:28

salut... spuneti-mi va rog pentru studentii din anul 1 de la UMF Iasi cind trebuie de dus pentru a ne caza la camin pe 27 septembrie sau pe 28?

Răspunsuri (5)

miha20 #1
Pe 28-29 septembrie se cazeaza studentii de anul I...Inarmeaza-te cu multa rabdare, ca va trebui sa strabati mai multe drumuri pana sa ajungi in camera ta de camin.
A răspuns pe 24.09.2011, ora 16:10
miha20 #2
http://www.umfiasi.ro/Studenti/Documente/cazare%202011-2012/CALENDARUL%20PROCESULUI%20DE%20CAZARE.pdf
A răspuns pe 24.09.2011, ora 16:17
mihai19 #3
sa ne luam bagajele sau nu?
A răspuns pe 25.09.2011, ora 12:09
butterfly #4
Da, doar ca o sa trebuiasca sa stai cu ele in drum pina ti se asigura o camera in camin. Dar daca dupa 28-29 mai vii o data acasa, poti sa ti le iai atunci. Apropo, da-mi ID-ul tau de skype, k eu tot sunt admisa acolo.
A răspuns pe 25.09.2011, ora 14:01
miha20 #5
Va puteti lua o parte din bagaje (din cate imi amintesc este camera de pastrare la gara), astfel incat va duceti doar cu actele si bani la facultate si apoi rezolvati cu caminul..si apoi spre seara cand tot haosul ia sfarsit va puteti intoarce dupa bagaje si apoi puteti merge direct in camera de camin!
A răspuns pe 25.09.2011, ora 14:07