Sari la conținut

AABB

A întrebat pe 24.09.2011, la 14:52

Sunt admisa la UAIC Iasi, spuneti-ma va rog,mai trebuiesc alte documente de prezentat inafara de diploma de BAC, foaia matricola si certificatul medical?

Multumesc.

Răspunsuri (5)

Lady_Viola #1
de viza vorbeai sau de ceea ce-ti va trebui dupa?
A răspuns pe 24.09.2011, ora 16:10
AABB #2
Pai daca am mentionat de diploma si foaia matricola, cred ca e destul de evident despre ce vorbeam...
A răspuns pe 24.09.2011, ora 16:22
valiun4ik #3
Pentru orice eventualitate, ia cu tine si certificatul de nastere, este posibil sa ai nevoie si de el...
A răspuns pe 24.09.2011, ora 17:56
miha20 #4
Eu am avut nevoie si de copie legalizata la certificatul de nastere!
A răspuns pe 24.09.2011, ora 19:11
AABB #5
Multumesc, legalizarea trebuie s-o fac aici sau acolo? (acolo stiu ca e mai scumpa)
A răspuns pe 25.09.2011, ora 09:34