vilikan
A întrebat pe 24.09.2011, la 17:13
salut, a platit cineva contractul aici dupa care si-a retras actele? cite procente vi sau intors din suma? sps
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 24.09.2011, la 17:13