Sari la conținut

Victor_Fl

A întrebat pe 25.09.2011, la 08:08

Am intrat in Suceava la universitatea Stefan Cel Mare la facultatea: Stiintele ale Comunicarii. Daca cineva invata in suceava sami spuna daca asigurati cu camin si cind trebuie de plecat in Romania? Ms anticipat! ! !

Răspunsuri (2)

Alyona #1
Si eu am fost admisa la Suceava..Asistenta Sociala...Dupa cate am inteles caminul este asigurat..Da trebuie mai bn sa suni la ei..sa vb cu ei personal sa vezi ce iti zic...Un id de skype nu ai sa mai vb....?
A răspuns pe 25.09.2011, ora 10:07
victor_fl #2
Skype: Fluier Victor
A răspuns pe 25.09.2011, ora 14:06