esperanta8
A întrebat pe 25.09.2011, la 15:09
la ambasada Romaniei e birocratie, mai bine zis... adica e gratis , dar ce cer o multime de documente ... , nu stiu cind Guvernul nostru se va implica pentru o simplificare .... dar ce le pasa lor , ei pleaca fara probleme peste hotarele republicii.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.