Sari la conținut

maximuss90

A întrebat pe 25.09.2011, la 15:56

Cind apar viele la studenti.eu am deja 20zile si inca nu am primit-o.ce problema poate fi?

Răspunsuri (1)

katarina #1
eu am depus pe 2 si tt nu am nici un rasp....problema consta in lipsa de organizare ....unii care au depus mai tirziu siau luato dar noi treb sa mai asteptam...paradox...;(
A răspuns pe 26.09.2011, ora 05:30