Sari la conținut

anirii

A întrebat pe 25.09.2011, la 16:32

spuneti-mi va rog daca sunt de la nord,dar acum sunt in chisinau la facultate,sa merg pu a depune actele pentru viza e student la balti sau pot si la chisinau??!ca vad ca altii au depus si la balti dar pe site ul la mbasada scrie ca se fac doar la chisinau...

Răspunsuri (2)

E-A #1
Poti sa depui la Balti deasemenea. Dar stiu ca vizele se primeasc in raza acelui consulat in are esti domiciliat.
A răspuns pe 25.09.2011, ora 16:35
litty_90 #2
Mai bine du-te la Baltis i depune, astia de la Consulatul de la Chisinau te vor trimite la Balti!!!
A răspuns pe 25.09.2011, ora 17:13