Sari la conținut

mialucia

A întrebat pe 25.09.2011, la 17:12

salutare!!!este cineva in resita??plizzz am nevoie de ajutor,astept raspuns..

Răspunsuri (2)

steam_turist #1
Salut..am un prieten care e acolo la drept..daca doresti iti arunc skypu luea
A răspuns pe 25.09.2011, ora 17:51
anirii #2
eu o sa merg la Resita...
A răspuns pe 26.09.2011, ora 05:57