Sari la conținut

step

A întrebat pe 25.09.2011, la 18:10

heyaaaaaaa petrosani la receptie:D lume cine este admis la petr la finante va asteptttttttt:Pda-ti vreun semn:D

Răspunsuri (2)

malvinamanoli #1
si eu am intrat la Petrosani , dar la administrarea afacerilor...
A răspuns pe 26.09.2011, ora 08:57
step #2
si ai depus la viza,ai sunat sa vezi care e treaba,ca noi parese in moiembrie vom incepe:D
A răspuns pe 27.09.2011, ora 17:55