kenshin
A întrebat pe 25.09.2011, la 20:34
Buna
Cei ce abia au fost admisi la Baia Mare
la Univer. de Nord scrieti pe Facebook Ion Dudca.
Iar cei ce studiaza mai demult acolo spuneti varog cum e orasul ??? vreau sa stiu mai multe despre el _))
Cei ce abia au fost admisi la Baia Mare
la Univer. de Nord scrieti pe Facebook Ion Dudca.
Iar cei ce studiaza mai demult acolo spuneti varog cum e orasul ??? vreau sa stiu mai multe despre el _))
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.